Zapraszamy na debatę prezydencką! 15 października, godz. 18:00, Aula I Liceum Ogólnokształcącego

W dniu 15 października w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie odbędzie się debata prezydencka z kandydatami na urząd Prezydenta Olsztyna, organizowana przez Forum Rozwoju Olsztyna. Jak dotąd, udział w debacie potwierdzili: Iwona Arent, Elżbieta Wirska, Piotr Grzymowicz, Andrzej Maciejewski, Czesław Małkowski oraz Andrzej Ryński. Czekamy na wiadomości od pozostałych kandydatów.

Kandydaci odpowiedzą na około 10 pytań przygotowanych przez Forum Rozwoju Olsztyna. Chcemy, aby debata miała walory edukacyjne, dlatego planujemy, iż również uczniowie LO I zadadzą opracowane wcześniej pytania. Debata będzie nagrywana, a plik z nagraniem zostanie umieszczony na naszej stronie internetowej. Aby jak najwięcej mieszkańców mogło posłuchać debaty, planujemy również zorganizować relację NA ŻYWO w internecie.

Kolejne informacje już wkrótce. Zapraszamy również do odwiedzania działu Wybory samorządowe – Olsztyn 2014, w którym będziecie mogli Państwo w najbliższych tygodniach przeczytać o pomysłach komitetów wyborczych dotyczących rozwoju naszego miasta, a także znaleźć podsumowania najważniejszych głosowań radnych i działalności Prezydenta Piotra Grzymowicza.